3 Zdravotní Přínosy Lázeňské Léčby

3 Zdravotní Přínosy Lázeňské Léčby

Nebuď vyděšená tím, že slovo "holistická". To je velké slovo se používá k popisu léčbě onemocnění s "celek" tělo. Ve skutečnosti, celostní pochází ze slova "celek". A důvod, proč jste neslyšeli o to je, protože žijeme v syntetické léky generace. Stejné skupiny se podíval na použití tohoto stejného typu PEMF stimulace u mladých žen s pomočováním, nebo noční pomočování. Týká se to žen s inkontinencí, protože časté noční močení je časté nouzi s OAB. Ženy, průměrný věk 10,8 let, rozmezí 6-14 let, byly náhodně přidělena buď aktivní 18.5 Hz magnetické stimulace nebo sham stimulace. Jak je uvedeno výše, měli na sobě jejich stimulátory nepřetržitě den a noc po dobu 2 měsíců.

V aktivně léčené skupině, počet týdenní pomočování epizody výrazně snížil v porovnání s sham, a to z 3,1 na 1,3 týdně. Tři dívky z aktivní skupiny byly zcela suché a čtyři byly výrazně zlepšila. Také, v PEMF skupině došlo k výraznému zvýšení močového měchýře objem v době silnou touhu neplatné, stejně jako zvýšení močového měchýře objem na tu prázdnotu.

Část III - V Květnu roku 2009, můj spolubydlící ke mně přistoupil a řekl mi, že potkal někoho, jehož vnuk měl Crohnova nemoc. On měl narazit na tento liquid že on cítil, že by mi mohl pomoci. Odpověděl jsem, že mu nechtěl pomoci a to opravdu, jako bych potřebovat další zázrak v mém životě, jak jsem válcované svou příslovečnou oči.

V průběhu let, jsem se snažil všechno. Jsem udělal můj vlastní jídlo. Jedl jsem různé diety. Zkoušel jsem všechno z Probiotických výrobků na vitamíny zázračné léky. Na každém rohu v průběhu let byl největší zázrak, který vyústil v další zklamání. S její naléhání jsem se šel podívat na tohoto jedince a když jsem vešel do jejich kanceláře, cítil jsem se tam byl žádný způsob, jak jsem chtěl, nic s tím dělat. Tam byl hlas hluboko uvnitř mě tlačí vpřed.

Přijal jsem plastové galon džbán předali mi a odnesl ji domů. Instruovali mě k pití 2 litry denně, 3 krát denně. Chuť byla neskutečně hrozné na první.

V roce 2002, na vrcholu éry estrogenu optimismu, kdy se lékaři většinou věřili, že estrogen bylo dobré pro každou ženu po menopauze, obrovské Dámské Health Initiative study (WHI), které začalo v roce 1991, uvádí, že použití estrogenu a progesteronu, zvýšené riziko infarktu, mrtvice a rakoviny prsu. Lékaři odpověděl rychle, a tam byl drastický pokles estrogenu předpis. Ženy pořád chtěl ten lék, který mi ulevilo, jejich příznaky, ale lékaři trvali na tom, že přestanou brát, nebo alespoň kužel až do velmi nízkých dávkách, a varoval je zoufalé vedlejší účinky na každém jmenování. O osm let později, v roce 2010, rozšíření studie bylo oznámeno, která ukázala, že tam bylo více výhod a méně rizik, které byly hlášeny.

Jemnější přístup je nezbytně nutné. V tomto roce jsem napsal blog, který uvádí na velmi smíšené výsledky tohoto procesu. Dospěl jsem k závěru, že estrogen vůbec to nebylo špatné a bylo jasné, že dobré pro některé lidi, a pro některé indikace.

Jade má tak jedinečný příběh, s tak neuvěřitelný zážitek, na mnoha různých úrovních. Z rodičovských dovedností na trauma, ona má cestoval po tak mnoho různých cest, které má tvarované Jade do pravda, bojovník, který bojoval neúnavně překonat nepřízeň osudu, tváří v tvář útlaku. Jade příběhy opustí vás dech ještě vraceli pro další. Nejen, že je ona je dar, do našeho týmu, je přínosem pro každého, kdo přijde do její přítomnost, zejména s těmi, kteří vyhledávají její služby, a to, co ona může nabídnout, které přichází nezištně. Jade, chce nic víc, než pomoci těm, kteří bojují a trpí tak, že se nikdy nebudete muset projít peklem, pocit ztratil, a rozbitý sám. Jade a zbytek zaměstnanců u Duhového Mostu Domů je tady, aby naše pochodně, za účelem pomoci ostatním najít jejich cestu zpátky do světla!

Potřebujeme lépe pochopit, jak naše biologické pohlaví a naše chování ovlivňuje naše riziko, že nemocné z infekčních onemocnění. S lepší pochopení přijde lepší prevence a cílenější kampaní v oblasti veřejného zdraví.


Větší povědomí bude také podporovat výzkumné pracovníky, aby studie pohlavní rozdíly v infekční onemocnění, které Společnosti pro Zdraví Žen Výzkum (SWHR®) byl obhajovat pro let. Pochopení sexuální rozdíly v infekční onemocnění nám může pomoci dozvědět se více o tom, co dělá dámské a pánské imunitní systém pracovat a jak patogeny se nám špatně, což vede k personalizované léčby a prevence. SWHR® je věnován na podporu výzkumu na pohlaví a genderové rozdíly v nemoci. Klikněte zde se dozvíte více o naší práci na infekční onemocnění.

zdravotní péče, medicína
Tags