Doplňky Pro Zdraví Jater

Doplňky Pro Zdraví Jater

Široká veřejnost to neví, ale některé osoby trpící dnou. Konečně jsme v dobré období pro nové dnu léčby. Ve skutečnosti dnu léčby vypadá růžovější než kdy dřív v historii onemocnění. A to je více než 2000 let. Dvě kapitoly prozkoumat problémy lidem s chronickým onemocněním mají s komunikací a to buď s rodinou nebo přáteli, nebo jejich poskytovatelů zdravotní péče. Autoři diskutovat způsoby, jak zlepšit komunikační proces. Celá kapitola se zabývá sexu a intimity, jako páry, kteří žijí s chronickým zdravotním problémem se často potýkají s výzvou, udržet tento důležitý aspekt jejich vztah naživu a dobře.

Další velmi komplexní kapitola se zabývá zdravé výživy.

Témata jsou to, co je zdravé jíst, plánovat zdravé jídlo, číst etikety potravin, rozsáhlé potravin průvodce, a několik tipů, o některých chronických onemocnění jako je cukrovka, srdce a plic. Značné inkoust je věnována řízení léky a rozhodování o léčbě. Čemu můžeme věřit, pokud jde o nové léky, a jak jsme se rozhodnout, co by stálo za to zkusit. K dispozici jsou čtyři kapitoly, které se zabývají jednoznačně s konkrétní onemocnění, například plic, onemocnění srdce a vysoký krevní tlak, artritida, a diabetes.

Zneužívání návykových Látek a Duševní Zdraví Správy Služeb (SAMHSA) uvádí, že přibližně 10,4 milionů Američanů se závažným duševním onemocněním (SMI), skupin diagnóz, jako je schizofrenie, bipolární nemoci, deprese a posttraumatické stresové poruchy. Mnoho lidí se SMI také vypořádat s chronické zdravotní podmínky, kromě výzvy života s duševní nemocí. Naše vlastní data ukazují velmi vysokou prevalenci rizikových faktorů v populaci SMI, jako je kouření a non-léky na předpis použití, stejně jako chronických onemocnění, diabetes, astma, chronická obstrukční plicní nemoc (CHOPN) a srdeční choroby. Lidé s SMI může také nedostatek fyzické aktivity a správné výživy. Sociální faktory mohou být překážkou pro léčbu, s třetina lidí v Medicaid populace žije sám a pak další, třetí udržuje málo sociálních kontaktů.

Nyní, že naše demokracie" je všechno pěkné a pevné, Kartelové dohody mohou požádat poučení demokratizovat" medicína a opravit naše zdravotní péče". Zdravotní péče je prosycen staří lidé, stará, staromódní nápady, a to je roztroušených po celém místě. Nic, velké platformy, kape dopaminu nárazy, nelze opravit. Uber na zdravotní péči. Facebook pro zdravotní péči. Zdravotní péče je jako iPhone.


Informace blokátory" budou stíháni (to je pro skutečné).
Strukturovaná data. Metadata. e-Návštěvy. Vzdálené monitorování. Predictive analytics. Řízení populace. Tohle je jen prosit, pro lékařské platformu se stovkami milionů pacientů sdílení" jejich zdraví, jejich nemoci a jejich zdravotní zkušenosti s ostatními, s lékaři, vědci a samozřejmě platforma suverén a jeho zákazníky.

Tam je něco skutečně pozoruhodné a zarážející o to dlouho, upřímný, nesouvislý esej na NÁS reforma zdravotnictví: tam není žádná zmínka o tom, že každý další vyspělé země, je schopen poskytnout zdravotní péči pro své obyvatele přinejmenším srovnatelné a v některých případech lepší než to, co můžeme řídit, na půl naše náklady na jednoho obyvatele nebo méně. Tyto země také poskytují univerzální péče pro své občany. Nemáme pro naše. Polovinu nákladů! Univerzální péče! To už přijala většina nebo mnoho dobrých profesor politických receptů? Jsou minimalizovány vláda zapojení a regulace v jejich systémy zdravotní péče a optimalizované pro volný trh pojištění s nejméně dohled? Jsou zakázány odbory pro lékaře a další pracovníky ve zdravotnictví? Vůbec ne!

Dr. Chiara Baxt je dětský psycholog v dětském Centru pro OCD a Úzkosti, která se specializuje na léčbu dětí a adolescentů s onemocněním a dětství úzkostné poruchy. Ona má rozsáhlé zkušenosti v pomoci dětem s různými typy zdravotních stavů, jako jsou bolesti břicha poruchy, astma/ alergie, ekzémy, bolesti, problémy s jídlem, život ohrožující nemoc, těžké poranění, a transplantace orgánů. Dr. Baxt je léčba filozofie je aplikovat psychologické a behaviorální principy maximalizovat každé dítě je zdraví a celkovou pohodu. Ona nabízí Kognitivně Behaviorální Terapie pro děti s podpůrnou rodinnou terapií podle potřeby.
Dr. Baxt pracuje spolupracovat s ostatními poskytovateli zdravotní péče a poskytuje konzultace rodič.