Komplikace, Léčba A Prevence

potravin, zdravotní poradenství

Zda jsem vyzvednout časopis nebo noviny, surfovat na internetu, nebo mluvit s mými přáteli, slyšel jsem, že všichni mluví, nebo poradenství o tom, jak zhubnout, nebo způsoby, jak zvýšit metabolismus. Krevní stagnaci v játrech může být také příčinou. Všechny krev proudí dovnitř a ven z jater. Játra ukládá, čistí a uvolňuje krev. Jeho čistící funkce odstraňuje přebytek bílkovin a tuků. Diety, vysokým obsahem bílkovin a tuku (husté, lepkavé živin) v nadbytku, mají sklon k ucpání jater snižuje jeho čištění a distribuci funkcí. Více bílkovin a tuku, cholesterolu sbírá do krevního řečiště, tepny, žíly, srdce a mozek. Více krev proudí do jater, než ven. To nejen způsobí, že játra se zvětší, ale také snižuje prokrvení prokrvení končetin, rukou a nohou, vazů, šlach, kostí, atd, což způsobuje bolest, suchost, zánět, chlad, atd. Tento scénář je běžný mezi muži.

Rakovina zahrnuje velkou skupinu patologických onemocnění charakterizované nekontrolovaného růstu o konkrétní druh tkáně nebo buňky, která má schopnost napadnout další orgány.

Všechny formy rakoviny vznikají v důsledku poškození genetického materiálu, který propůjčuje rakovinné buňky se tyto patologické charakteristiky. Smrtelné povaze rakoviny je jeden-dva šídlo z nekontrolovaného růstu a invaze tkáně je podobný plevel převzetí nezadaných pole, ničí normální vegetace. Léčba rakoviny se zaměřuje zabíjí rakovinné buňky, aby se zabránilo smrtící tělo převzetí divoce rostoucí patologické tkáně.


Rakovina plic je nejčastější příčinou úmrtí na rakovinu u mužů a žen, následuje prostaty a rakoviny prsu.

Příznaky fibrocystické onemocnění prsu (FBD) může být v rozsahu od mírně nepříjemné, v některých žen k velmi bolestivé v jiných. Závažnost těchto příznaků se může pohybovat měsíc od měsíce v tu samou ženu. Některé ženy pocit, že jejich prsa byly tak bolestivé, že nemohou nést na dotek a bude mít problémy se spánkem v noci kvůli bolesti. Toto onemocnění samo o sobě není nebezpečné, ale to komplikuje samovyšetření prsu, protože je obtížné identifikovat nové paušální mezi ty stávající. V důsledku toho, sondování, squishing, rentgenování a rutinní biopsie, že mnoho žen zkušenosti vzhledem k fibrocystické strukturu svých prsou, může ve skutečnosti mít za následek další poranění a zvýšit riziko vzniku malignity.

Podle 2017 zpráva z American Heart Association (AHA), kardiovaskulární choroby postihují přibližně 92.1 milionů Američanů, a jsou nejčastější příčinou smrti. Vysoký krevní tlak je nejčastější kardiovaskulární onemocnění, postihující více než 34 procent dospělých v USA. AHA zprávě se také konstatuje, že 16,5 milionů AMERICKÝCH dospělých mají ischemická choroba srdeční - hlavní příčinou srdečních úmrtí souvisejících s drogami - a 7,2 milionů utrpěli mrtvici.

Příčiny Asplenia může být buď vrozené nebo získané. Nicméně, případy jeho výskytu v důsledku genetických důvodů, jsou velmi vzácné. Trauma způsobuje poškození sleziny může způsobit tento stav. Navíc, někdy dříve existující stav způsobuje sleziny ztratit svou funkčnost.

Onemocnění, jako je srpkovitá anémie může vést k Asplenia, například. Někdy, sleziny ztrácí svou funkčnost i přes jeho zdánlivě zdravých přítomnost v těle, stejně, stav známý jako Funkční Asplenia. Kromě toho, stav samozřejmě nastane v případě splenektomii, což je částečné nebo úplné chirurgické odstranění sleziny. Tento chirurgický postup se někdy provádí při přítomnosti slezina je vlastně dělat konkrétní zdravotní stav horší, a když lékaři jsou ponechány s jinou možnost, než jít na jeho odstranění.