Úvod Do Pulzního Elektromagnetického Pole

Úvod Do Pulzního Elektromagnetického Pole

Profil duševní zdraví byla výrazně zvýšena v posledních několika letech, částečně kvůli kampaň od duševní zdraví charitativní organizace a částečně i díky high-profil lidí - od Prince Harryho s Profesorem Zelená - mluví veřejně a otevřeně o své vlastní duševní zdravotní problémy. To vše by mělo být vítáno jako odstraňuje stigma kolem duševní zdraví a podporuje lidi, kteří jsou trpí v tichosti, aby vyhledal pomoc. Tato transformace se nestane přes noc. Je nutné, abychom si promyšlené kroky k změnit způsob, jakým podnikáme. Pracovali jsme s naší komunitě pacientů a poskytovatelů zjistit potřeby v naší komunitě, a pak rozšířil naše portfolio programů a služeb.

Jsme nasadili nové technologie, jak postupovat a rozšířit ráže zdravotní péče, které poskytujeme, stejně jako zefektivnit back-end našeho podnikání zlepšit efektivitu a komunikaci. Vyvinuli jsme strategické orientace a dynamické partnerství s některými z předních světových nemocnic a poskytovatelů zdravotní péče, což nám opět zvýšit rozsah a hloubku našich služeb. Konečně, jsme vytvořili lékař zarovnání ve formě multi-specializovaných skupin, zapojení místních lékařů v smysluplné a transparentní způsoby.

Existují i jiné způsoby, jak uložit hodnoty, které ve skutečnosti dělat práci, nebo dát radost, nebo poskytovat pohodlí. Tito jsou obvykle ne jako kapalina. Příkladem jsou akcie, které jsou způsoby, jak dát nějaký kapitál společnosti k dosažení nějakého cíle, zatímco čeká buď dividendy nebo zvýšení hodnoty investice výměnou za vázání peněz. Akcie mohou být prodávány uvolní peníze, ale hodnota akcií je vázáno na úspěchu firmy, a tak hodnoty uloženy jako zásoby je proměnlivá. Majetek je další způsob, jak uchovávat hodnotu.
Vlastnost může poskytnout místo pro žít, nebo farmu, nebo být pronajímán pro příjem. To není ani zdaleka tak likvidní jako skladem. Prodej nemovitosti vyžaduje čas a není nikdy jistá věc. Jeho hodnota může také jít nahoru a dolů.

Pokud to závisí na věci, které rostou na to, nebo jsou postaveny na tom, požáry a změny počasí mohou hluboce ovlivnit jeho prodejní cena.

Tam může být také souvislost mezi infekcí a dalších chronických nemocí, včetně cukrovky, rakoviny, Alzheimerovy choroby a kardiovaskulárních onemocnění. Infekce může vést k zánětu a další imunitní reakce, které vyvolávají nerovnováhu, což vede k chronické onemocnění, některých druhů rakoviny, jsou spojeny se přenosných nemocí, stejně, nejvíce dobře-známé, že vztah mezi rakovinou děložního čípku a HPV (lidského papilomaviru). H. pylori a hepatitidy B a C virů jsou také známo, že způsobují rakovinu. Vznikající důkazy, odkazy Chlamydie pneumonie ke kardiovaskulárním onemocněním, a periodontitida infekce jsou spojeny s mrtvice a aterosklerózy. Akutní průjem může vést k gastrointestinálních onemocnění, zatímco dostat chřipku, zatímco v děloze může zvýšit šanci na psychiatrické podmínky. I obezita má některé odkazy na infekci, s několika studií najít souvislost mezi adenovirus 36, virus, který způsobuje zánět mandlí, infekce horních cest dýchacích, a jiné akutní onemocnění a obezity.

Součástí důvod, proč jsme utrácet více, je v jiných zemích mají cenové kontroly a my ne. Například, oni omezit množství drog mohou společnosti účtovat mnohem více než my. To zní skvěle; cenové kontroly ušetřit peníze! Ale pokud nikdo platí pro nové léky, nemají kdy si vytvořili. Bez těchto kontrol, naši spotřebitelé zde skutečně platit více, ale že finanční prostředky moc život zachraňující a život prodlužující zdravotní péče inovace k dispozici pro Američany a zbytek světa. To je, upřímně řečeno, nefér, že svět je zdarma-na koni z nás. Parazitování znamená, že nás nechali zaplatit za inovace, které jim výhody za nižší cenu. Ale pokud nikdo platí pro inovace, inovace se prostě nestane. Pokud se budeme snažit zdarma-jezdit sami, to nebude fungovat—inovace zemře pro nás příliš. AMERIČTÍ spotřebitelé platit spravedlivé ceny (není vláda omezila uměle nízké ceny) vede k vyšší AMERICKÉ náklady na zdravotní péči, ale alternativa je daleko horší: Vstup do světa, v silně limitující ceny, a ne vidět další generace nových inovací a vylepšení.

Zastánci univerzální zdravotní péče se domnívají, že by mělo být právo pro všechny občany. Nicméně, protože všichni občané jsou si rovni, zdravotní moudrý, univerzální zdravotní péče by mohla skončit nespravedlivé, aby se zdraví-vědomé občany. Kuřáci, například, obdrží stejné zacházení v rámci všeobecné zdravotní péče, a to i přesto, že jejich podmínky jsou self-přiměl, jako non kuřáci. Nemoci související s kouřením, jako je rozedma plic a rakovina plic místo enormní zátěž na systém, a jsou většinou předejít.

Podobný argument může být dělán pro ty, kteří jsou obézní nebo těžkých pijáků. V univerzální systém zdravotní péče, lidé nemají převzít odpovědnost za zdravotní následky špatné volby životního stylu. Každý dostane, na něž se vztahuje, a všichni sdílí náklady.

zdravotní péče zdravotní stetoskop